Шиномонтаж Професійний
(067) 249-82-03
9:00 - 20:00 (без вихідних)
Значок меню    Розташування шиномонтажів
Значок меню    Меню (Послуги)
Тільки найкраще обладнання та матеріали
 • Італійське обладнання
 • Матеріали виробництва Німеччини
 • Мідне мастило для посадкових місць
Повний цикл робіт
 • Шиномонтаж
 • Балансування
 • Ремонт сталевих та литих дисків
 • Фарбування та полірування дисків
 • Ремонт шин
Зручність роботи з нами
 • Готівковий/безготівковий розрахунок, ПДВ
 • стоянка, що охороняється на час проведення робіт
 • 100% гарантія на всі роботи
Оплата через POS-терминал

Заправка шин азотом

Наші роботи

Заправка (закачка) шин азотом (инертным газом) с предварительным созданием вакуума в шинах

Розмір диску 1 шина (грн.) Комплект (грн.)
R13 – R14 25 100
R15 – R16 35 140
R17 – R18 40 160
R19 – R20 45 180
R21 – R22 50 200
Джип, мінівен, мікроавтобус, кросовер 50 200

NASA використовує для накачування коліс своїх шатлів нітроген. Боліди формули 1 накачують шини нітрогеном. Кошти, що пересуваються землею також використовують нітроген. Колеса літаків військово-повітряних сил та цивільного повітряного флоту також накачені нітрогеном. Всі велосипедисти, які беруть участь у велогонках "Tour de France" та "Giro D'Italia", накачують шини своїх велосипедів Нітрогеном (азотом).

Чому?

Чому ви накачуєте шини ваших машин чи вантажівок звичайним повітрям? Ймовірно, ви не обізнані з перевагами використання нітрогену (інертного газу).

Недавні і дослідження показали, що 8 з 10 шин, що рухаються по дорозі, мало накачані, і мають тиск набагато менше рекомендованого.

Причина цього полягає не тільки у зневажливому відношенні водіїв до тиску в колесах, а головним чином у фізичних властивостях кисню.

Молекули кисню виходять через стінки шин назовні після декількох тижнів, з моменту накачування або підкачування, і таким чином зменшують внутрішній тиск у шині.

Молекули азоту, які є більшими, з іншого боку, виходять набагато повільнішими, завдяки їх розмірам.

А так само при змінах температури тиск у шинах накачаних азотом (інертним газом) майже не змінюватися, а тиск у шинах закачаних повітрям змінюється від 0.5 до 1 атмосфери. Оскільки різниця між денною та нічною температурою істотна, особливо у міжсезоння. Ще один фактор - це нагрівання шин під час руху, і охолодження коли автомобіль не рухається.

Тому належний тиск підтримується набагато довше.

Перевірка тиску у ваших шинах є дуже важливою.

Але, більше того, шини, накачані нітрогеном із попереднім створенням вакууму - забезпечують максимальне закачування шини азотом (інертним газом), тим самим економлять ваші гроші та підвищують вашу безпеку та комфорт.


Переваги, що виявляються за короткий термін:

 

 • Економія палива: належний та стабільний тиск у ваших шинах покращує показник опору кочення, що є однією з головних причин підвищеної витрати пального.
 • Покращує зчеплення з дорогою: належний та стабільний тиск у ваших шинах зменшує ризик, пов'язаний із використанням недокачаних шин.
 • Зменшення гальмівного шляху: належний та стабільний тиск у ваших шинах гарантує оптимальне зчеплення з дорогою під час гальмування.
 • Усунення можливого вибуху шин і зменшення зношування шин: практично повна відсутність кисню в шині захищає її від вибуху. Нітроген (азот) – це інертний газ. Завдяки цій властивості знижується зростання температури, яке зумовлене тертям колеса з дорогою (причина - деформація боковини) на 17-21%.

 

Нітроген (азот) є цінним і важливим для шин вантажних машин, які перевозять важкі вантажі та небезпечні легкозаймисті матеріали. Інертний газ не підтримує горіння на відміну кисню.

Переваги, що виявляються за тривалий термін:

 

 • Збільшення терміну придатності шин: оптимальний та стабільний тиск у шинах зменшує здатність деформуватися та збільшує термін їх придатності (використання).
 • Усуває руйнування, викликане окисленням (оксидацією): нітроген запобігає утворенню водяної пари (конденсату), який є головним винуватцем руйнування (корозії) обода колеса, золотників (втрати тиску), пошкоджень (схильність до порізів) стінок шини.
 • Знижує напругу, навантаження з Вашого транспортного засобу та полегшує ваше фізичне навантаження під час водіння: оптимальний та стабільний тиск у скатах знижує рівень вібрації та перевантажень, що впливають на ваш організм, через їзду нерівним дорожнім покриттям.

 

Як відбувається процедура накачування?

создание вакуума Закачка азотом 
 
 

Ймовірно, багато хто зацікавить, яким чином азот закачується в шини? Весь процес накачування здійснюється за допомогою спеціальних пристроїв – азотних генераторів. Установка NITRO POINT

Установака NITRO POINT

У результаті кожен автовласник повинен чітко розуміти для себе, що накачування шин азотом має ряд переваг, які не просто сприяють продовженню працездатності шини, але, головне, забезпечують комфорт і безпеку на будь-якій дорозі.

Умови гарантії на роботи