Шиномонтаж Професійний
(067) 249-82-03
9:00 - 20:00 (без вихідних)
Значок меню    Розташування шиномонтажів
Значок меню    Меню (Послуги)
Тільки найкраще обладнання та матеріали
 • Італійське обладнання
 • Матеріали виробництва Німеччини
 • Мідне мастило для посадкових місць
Повний цикл робіт
 • Шиномонтаж
 • Балансування
 • Ремонт сталевих та литих дисків
 • Фарбування та полірування дисків
 • Ремонт шин
Зручність роботи з нами
 • Готівковий/безготівковий розрахунок, ПДВ
 • стоянка, що охороняється на час проведення робіт
 • 100% гарантія на всі роботи
Оплата через POS-терминал

Ремонт вентиля-датчика тиску (заміна, реставрація вентиля)

Наші роботи

Послуга Ціна, грн
Ремонт вентиля-датчика тиску (заміна, реставрація вентиля) від 300 грн.

* Не підшиваємо під авто

** Не робимо заміни елементів живлення 

 

Кожен водій повинен знати, що в процесі експлуатації автомобіля необхідно стежити за тиском у шинах. Цей параметр дуже важливий, оскільки від нього залежить Ваша безпека і тривалість експлуатації шин автомобіля.

Мало хто думає, до чого призведе відхилення тиску від норми. Наприклад, тиск у колесі більший за норму - жорсткість покришки збільшується, зростає навантаження на підвіску і кузов автомобіля. Як результат – швидке зношування підвіски, нерівномірне зношування протектора, знижується коефіцієнт тертя, внаслідок чого збільшується гальмівний шлях автомобіля при гальмуванні. При низькому тиску підвищується знос протектора, зростає витрата палива, (збільшується сила опору), знижується жорсткість покришки, що несприятливо позначається на стійкості автомобіля.

Для контролю тиску в колесах реального часу використовують датчик тиску в шинах, завдання якого - своєчасне сповіщення водія про зміну тиску в колесі. При серйозному проколі, порізі водій і без датчика помітить, що автомобіль «повіло». А ось при незначному пошкодженні або скриньці, зміни можна відразу не помітити.

Існують різні моделі систем, призначених для контролю тиску та температури. Їх установка на автомобіль полягає в монтажі колісних датчиків усередину коліс та кріпленні консолі системи контролю тиску та температури на панелі приладів. До того ж незначна вага даного пристрою моніторингу температури та тиску, які встановлюються у всіх колесах автомобіля, мінімально впливає на стан балансування коліс.

Справна робота датчика тиску вчасно покаже водієві про зміну тиску, що дасть можливість безпечно зупинити автомобіль.

Якщо ж у Вас зламався датчик тиску, наприклад - не відкручується ковпачок вентиля, неможливо викрутити золотник або відбулася якась інша механічна поломка вентиля, не поспішайте викидати його, т.к. ми можемо його відремонтувати чи здійснити обслуговування.

Але, якщо потрібно замінити елементи живлення або ремонт електричної частини пристрою, ми рекомендуємо замінити датчик на новий.

З усіх питань телефонуйте до нашої майстерні.

Умови гарантії на роботи